Tiražuokliai
Kopijuokliai
Spausdintuvai
USB kopijuokliai
Pakavimo įranga
Diskai
   
   
PRIMERA - amžinam archyvavimui!
Jau galima įsigyti Primera DiscPublisher įrenginius su duomenų archyvavimui skirtais Millenniata rašymo įrenginiais, bei ilgaamžių M-DISC diskų.
Galingas Millenniata įrašymo įrenginio lazeris informaciją "įkala" į "akmens kietumo" disko pavišių, taip užtikrindamas informacijos nuskaitymą net ir po 1000 metų! Nors M-WRITER rašymo įrenginiui reikalingi specialūs M-DISC diskai, tačiau nuskaityti juos gali bet kuris šiuolaikinis DVD įrenginys. Primera siūlo M-WRITER įrenginius savo tiražuokliuose DiscPublisher SE ir DiscPublisher Xi2.
 
 
Daugiau apie Milleniata technologiją  http://www.millenniata.com/solutions/products/m-disc/ 

 
Nauji RIMAGE tiražuokliai
Rimage pristate du naujus Profesionalams skirtos klasės įrenginius, tai 3400 ir 5400N. Tai kompaktiški tiražuokliai, komplektuojami su terminiu spausdintuvu bei dviem rašymo įrenginiais.

 
Primera nebegamins DiscPublisher II ir Pro
Primera Technology Inc. oficialiai paskelbė, kad daugiau nebetieks tiražuoklių DiscPublisher II ir PRO modelių. Praeitų metų pabaigoje juos pakeitė DiscPublisher Xi turintis neujos kartos spartesnį robotą ir programinę įrangą. Eksploatacinės medžiagos ir aptarnavimas atšauktiesiems modeliams bus tiekiamas iki tol, kol bus poreikis.
Taip pat nebebus tiekiams ir DiscPublisher talpos išplėtimo priedas ADL-MAX.

 
Paciento CD sprendimo pristatymas Lietuvos ligoninėms
Sausio 28 dieną įvyks Paciento CD sprendimo pristatymas. Pristatymo metu bus demonstruojami Rimage ir Perennity sprendimai radiologijai.

 
Primera pristatė naują tiražuoklį DiscPublisher Xi
Tai patobulinta populiariojo DiscPublisher Pro versija. Naujos roboto technologijos dėka, Xi yra 3 kartus greitesnis už savo pirmtakus, o kainuoja mažiau. Galima rinktis iš dviejų modelių: Xi - su vienu rašymo įrenginiu ir Xi2 - su dviem rašymo įrenginiais. Naujoji serija palaipsniui pakeis senuosius DiscPublisher II ir Pro tiražuoklius. 
   
 
Biurams
Leidykloms
Reklamos agentūroms
Mokymo įstaigoms
Ligoninėms
Programų kūrėjams
Video / Audio / Foto
© 2010 Aitisfera, UAB Tel.:+370 5 213 80 58, Mob.: +370 612 667 64, El. p.: ofisas@aitisfera.lt